Voivalavägen 24 A

20780 S:t Karins, Finland

Tel: +358 45 134 2364

toygroup@toygroup.fi

www.toygroup.fi

Kontaktpersoner

Tommi Hvitfelt

Försäljning
Tel: +358 40 585 5242
tommi.hvitfelt@toygroup.fi

Joni Lindell

Administration
Tel: +358 40 082 3932
joni.lindell@toygroup.fi

Jennifer Anckar-Visser

Marknadsföring & Sverige
Tel: +358 44 013 1636
jennifer.anckar@toygroup.fi

Iikka Kaasalainen

Design
+358 50 348 1456
iikka.kaasalainen@toygroup.fi

Joni Peri

Lekplatsinspektion
+358 44 030 4850
joni.peri@toygroup.fi

Joakim Lindell

Design & installation
+358 44 215 4415
joakim.lindell@toygroup.fi

Sakari Savikko

Försäljning & installation
+358 40 097 4473
sakari.savikko@toygroup.fi

Samuel Lindell

Installation
+358 44 591 2592
samuel.lindell@toygroup.fi

Be om offert eller sänd ett meddelande

Ange ditt namn
Ange en giltig e-postadress
Skriv ett meddelande
Detta fält är obligatoriskt

Ditt meddelande kunde inte skickas. Var god och försök igen senare.